Marina Casa I Villa

  • 150 m²

6 vendég befogadására alkalmas, a 3 hálószobás Marina Casa I Villa Albufeira olyan jelentős kulturális nevezetességektől, mint az Albufeirai bikaviadal-aréna, autóval nagyjából 10 percnyi vezetésre található.

A vendégek élvezhetik a tengerre néző kilátást az Albufeira városi ingatlan ablakaiból. A szálláshely bidével, külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. A fürdőszobák hajszárítóval és törölközőkkel is el vannak látva az ön kényelme érdekében.

Az Albufeira városi szállás vendégei használhatják a teljesen felszerelt konyhát, valamint az étkezőt. Az ételek elkészítéséhez kávé/tea készítőt, hűtőt és sütőt is igénybe vehet. A vendégek vacsorázhatnak a Marina Casa I Villa csaknem egy 10 perces kocsiútra található Burger Mio vendégszeretetét élvezve.

Az Albufeirai óratorony körülbelül 3 km-re, az albufeirai jachtkikötő pedig körülbelül 4 km-re helyezkedik el az Albufeira városi villától. A 3 fürdőszobás villa autóval körülbelül 15 percre van olyan természeti látnivalóktól, mint a São Rafael strand. A Marina Casa I Villa könnyű hozzáférést biztosít az Albufeira vasútállomáshoz, mely körülbelül 6 km-re fekszik.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Marina Casa I Villa Albufeira
Villa Blue Lagoon - Piscina E Bbq Perto Da Marina De Albufeira
Csak mobilra érvényes ár

Villa Blue Lagoon - Piscina E Bbq Perto Da Marina De Albufeira

194 m az ingatlantól
USD 753 USD 678
éjszakánként
Casa Gralheira - Private Pool & Sea View
Csak mobilra érvényes ár

Casa Gralheira - Private Pool & Sea View

8.6
Kitűnő 5 értékelés
214 m az ingatlantól
USD 562 USD 506
éjszakánként
Vila Arvela
Csak mobilra érvényes ár

Vila Arvela

7.8
24 értékelés
410 m az ingatlantól
USD 735 USD 662
éjszakánként

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Szolgáltatások

    • Széf

    Étkezési lehetőségek

    • Kültéri étkezősarok

    A konyhában

    • Elektromos vízforraló
    • Konyhaedények

    Gyerekeknek

    • Kiságyak

    Pihenés

    • Kültéri úszómedence
    • Kert

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Ülősarok
    • Belső udvar
    • Tea és kávéfőző
    • Étkezőasztal

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Design

    • Parketta

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 16:00-21:00 között
    Kijelentkezés: 08:00-10:00 között
    Engedély száma14311/AL
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • A Marina Casa I Villa rendelkezik konyhával?
      Igen, a Marina Casa I Villa tartalmaz konyhát, amely mosogatógéppel és sütővel van felszerelve.
    • A Marina Casa I Villa fogad háziállatokat ?
      Sajnos a Marina Casa I Villa nem fogad háziállatot.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Marina Casa I Villa Albufeira

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár